KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108347
*
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 18:42:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 18:23:08
1
1.000 kr
1/4 18:26:07
2
1.100 kr
1/4 18:27:49
1
1.200 kr
1/4 18:28:55
2
1.300 kr
1/4 18:34:29
1
1.400 kr
1/4 18:34:52
1
Vinnande bud
1/4 18:37:10
2
1.500 kr
1/4 18:37:10
1
(budbetjänt)
1/4 18:39:55
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:49
-
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:30
-
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:24
-
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:13
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 18:23:08 | 1 | 1.000 kr |
1/4 18:26:07 | 2 | 1.100 kr |
1/4 18:27:49 | 1 | 1.200 kr |
1/4 18:28:55 | 2 | 1.300 kr |
1/4 18:34:29 | 1 | 1.400 kr |
1/4 18:34:52 | 1 | Vinnande bud |
1/4 18:37:10 | 2 | 1.500 kr |
1/4 18:37:10 | 1 | (budbetjänt) |
1/4 18:39:55 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:55 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:49 -
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:30 -
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:24 -
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:13